24 styczeń 2023

Człowiek czasami serce otworzy

zdjęcie: Człowiek czasami serce otworzy / kupbilecik24.pl / Człowiek czasami serce otworzy
kupbilecik24.pl / Człowiek czasami serce otworzy
Zapraszamy 25 marca 2023 roku do Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac Tysiąclecia 1.
REKLAMA
data: 2023-03-25 19:00
miejsce: Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac Tysiąclecia 1
bilety: KUP BILET
 

Zespół Raz Dwa Trzy zaprezentuje w 2023 roku swoje wyjątkowe interpretacje utworów Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. W kultowych już tekstach piosenek Adam Nowak wyjaśni, co się dzieje, gdy "Człowiek serce otworzy".

Agnieszka Osiecka i Wojciech Młynarski posiedli unikatową umiejętność obserwacji ludzkiej potrzeby bycia kochanym. Koncert "Człowiek czasem serce otworzy" to piosenki ich autorstwa w wyjątkowej interpretacji zespołu Raz Dwa Trzy. To żywe, muzyczne zestawienie zróżnicowanego podejścia do poszukiwań miłości.

Jak to często w życiu bywa - przypadkowe sytuacje prowokują burzliwy wzrost napięcia, przeradzającego się w nagłe, ale zaskakujące zakochanie. Opisać ulotną wymianę spojrzeń albo spór między zimnym intelektem a nagłym porywem serca - czy to w ogóle możliwe? Agnieszka Osiecka i Wojciecha Młynarski jako twórcy nieumiejący uwolnić się od wrodzonych talentów wiedzieli, że usiłować trzeba.

"Człowiek czasem serce otworzy" - nowa trasa koncertowa

Koncert "Człowiek czasami serce otworzy…" jest opowieścią pozornie starą jak świat. To wyjątkowy czas z najpiękniejszymi utworami starannie dobranymi przez Adama Nowaka w wykonaniu Raz Dwa Trzy. Zespół opanował do perfekcji sztukę tzw. "małej sztuki, która potrafi dużo namieszać".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Raz Dwa Trzy
artyści:
Adam Nowak, Grzegorz Szwałek, Jacek Olejarz, Jarosław Treliński, Jacek Ograbek
Polski zespół muzyczny łączący muzykę rock oraz współczesną poezję. W 1998 roku został wydany piąty album zespołu pt. Niecud. 28 lutego 2000 roku ukazała się kompilacja nagrań Raz, Dwa, Trzy zatytułowana Muzyka z talerzyka. 7 grudnia tego samego roku w warszawskim klubie "Wektor X" odbył się koncert z okazji dziesięciolecia działalności zespołu. 29 lipca 2002 roku ukazał się album koncertowy grupy pt. Czy te oczy mogą kłamać. Na wydawnictwie zarejestrowanym podczas koncertu w Studiu Koncertowym im. Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce znalazły się interpretacje piosenek Agnieszki Osieckiej. Szósty album zespołu pt. Trudno nie wierzyć w nic został wydany 31 marca 2003 roku. 24 września 2007 roku ukazał się album koncertowy zatytułowany Młynarski. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Chełm
-1.4°C
wschód słońca: 06:51
zachód słońca: 16:28
Koronawirus
lubelskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmie

kiedy
2023-02-17 17:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-17 19:30
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-18 16:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-19 18:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany