27 grudzień 2021

Czołowe zderzenie golfa i peugeota

fot. KMP Chełm
Jedna osoba ranna to skutek wypadku drogowego w miejscowości Józefin w gminie Chełm. Kierujący golfem na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka peugeotem. Policjanci ustalają przebieg i przyczyny zdarzenia.
REKLAMA

Wczoraj około południa dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Józefin w gminie Chełm. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Volkswagen Golf 48-letni chełmianin na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się czołowo z samochodem marki Peugeot, którym kierowała 27-letnia chełmianka. Jadąca z nią pasażerka z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i przebieg zdarzenia. Wiadomo, że kierujący byli trzeźwi.

Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze. Marznące opady powodują, że nawierzchnia staje się śliska. Pojazd traci przyczepność i wydłuż się droga hamowania. Pamiętajmy o obowiązujących ograniczeniach prędkości i dostosowaniu jej do warunków panujących na drodze.

komisarz Ewa Czyż

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmie

kiedy
2022-03-25 20:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2022-04-01 19:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany