14 listopad 2020

Janowski ZUS od 17 listopada częściowo czynny

Biuro Terenowe Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Janowie Lubelskim wznawia bezpośrednią obsługę klientów w zakresie ubezpieczeń i składek. Placówka będzie otwarta od 17 listopada w godzinach 8.00-15.00.
REKLAMA
W sprawach z zakresu świadczeń, czyli emerytur, rent i zasiłków, należy zgłaszać się nadal do innych placówek Zakładu w regionie – na przykład ZUS w Biłgoraju, przy ul. Kościuszki 103. W Janowie z uwagi na sytuację epidemiczną obsługa świadczeniowa jest jeszcze zawieszona.

W poniedziałek (16 listopada) w budynku janowskiego ZUS pojawi się ponownie skrzynka na dokumenty i wnioski, które klienci mogą w ten sposób dostarczyć bez kontaktu z urzędnikiem. W skrzynce można zostawić dokumenty z każdego rodzaju spraw, również emerytalnych, rentowych i zasiłkowych.

Instytucja zachęca do korzystania z innych bezpiecznych form kontaktu: Platformy Usług Elektronicznych ZUS, infolinii (22 560 16 00) oraz maila cot@zus.pl. Od niedawna w regionie można też umawiać się na e-wizyty w ZUS. To wideorozmowa z pracownikiem Zakładu, do której wystarczy internetowe łącze oraz urządzenie z kamerą i mikrofonem, np. komputer lub smartfon. Na e-wizytę należy wcześniej umówić się na www.zus.pl/e-wizyta, wybierając termin i temat rozmowy.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
44881
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmie

kiedy
2021-03-13 19:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2021-05-21 19:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany