10 lipiec 2020

W CZASIE GRZYBOBRANIA ZNALAZŁA AMUNICJĘ

fot. KMP Chełm
Na amunicję karabinową natknęła się mieszkanka gminy Rejowiec Fabryczny, która wybrała się do lasu na grzyby. Natychmiast powiadomiła o tym policjantów, którzy zabezpieczyli nietypowe znalezisko. Skierowany na miejsce patrol saperski zabrał militaria do neutralizacji.
REKLAMA

Wczoraj dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o nietypowym znalezisku w lesie w Aleksandrii Krzywowolskiej. Okoliczna mieszkanka zbierając tam grzyby natknęła się na amunicję. O fakcie tym powiadomiła policjantów. Funkcjonariusze zabezpieczali niebezpieczne znalezisko do czasu przyjazdu patrolu saperskiego, który przeszukał teren. Jak się okazało była to skorodowana amunicja karabinowa w ilości 20 sztuk. Saperzy zabezpieczyli i zabrali znalezione militaria do neutralizacji.


Pamiętajmy, że wszelkie tego typu znaleziska mogą być bardzo niebezpieczne. Dlatego nie przemieszczajmy ich i nie manipulujmy przy nich. Miejsce, w którym zostały znalezione, należy zabezpieczyć przed dostępem innych osób i o znalezisku niezwłocznie powiadomić Policję.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
44881
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmie

kiedy
2021-03-13 19:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2021-05-21 19:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany