12 czerwiec 2020

KIEROWAŁ PO ALKOHOLU, DOPROWADZIŁ DO DACHOWANIA DWÓCH POJAZDÓW

fot. KMP Chełm
Tragicznie mogło zakończyć się wczorajsze zdarzenie drogowe spowodowane nieodpowiedzialnością 31 latka w Strupinie Łanowym. Mężczyzna kierował w stanie nietrzeźwości i doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem. Oba samochody dachowały.
REKLAMA

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych. Dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów w Strupinie Łanowym. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 31 letni mężczyzna kierujący seatem na prostym odcinku drogi doprowadził do zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Renault.

Jak się okazało 31 latek był nietrzeźwy, miał niecałe 0,8 promila alkoholu w organizmie. Kierujący samochodem Renault 76 letni mężczyzna został zabrany do szpitala na badania. Razem z nim podróżowały 3 osoby, w tym dwójka dzieci w wieku 8 miesięcy i 3 lat. Na szczęście pasażerowie nie odnieśli żadnych obrażeń i po badaniach zostali wypisani ze szpitala.

31 latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę. Należy dostosowywać prędkość do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy, że od naszej ostrożności zależy również życie i zdrowie innych ludzi.

A.G-K

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
lubelskie
44881
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Chełmie

kiedy
2021-03-13 19:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany
kiedy
2021-05-21 19:00
miejsce
Chełmski Dom Kultury, Chełm, Plac...
wstęp biletowany